Urodzinowy piknik Marketu KRECIK w Wyszogrodzie za nami.

Zadowoleni klienci, uśmiechy na buziach dzieci oraz wiele rozdanych nagród!

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy jubileusz pierwszego dziesięciolecia istnienia Marketu Budowlanego KRECIK w Wyszogrodzie. Na naszych gości przewidzieliśmy liczne atrakcje: super promocje na wybrane produkty; wata cukrowa, popcorn dla wszystkich Klientów; kupony na dania z grilla dla Klientów Marketu; drobne upominki; atrakcje dla najmłodszych: animacje, malowanie twarzy, baloniki.

W tym dniu swój finał miała także nasza KRECIKowa Loteria, w której szczęśliwcom rozdaliśmy wartościowe nagrody!

  

10 lat to czas w życiu firmy wystarczający, aby zdobyć wiedzę, doświadczenie i potencjał niezbędny do pewnego funkcjonowania w następnych latach.

Market Budowlany KRECIK w Wyszogrodzie powstał w kwietniu 2013 r., i jest to młodsze dziecko firmy Olatrans z Bulkowa. Początki nie były łatwe, firma zatrudniała wówczas 5 osób, które pod okiem Szefowej Oli dbały o to, aby poznać i sprostać oczekiwaniom swoich Klientów. Hala sprzedażowa miała 600 m kw. pod dachem co na początku wystarczało, ale szybko okazało się, że potrzeby są większe, dlatego powstał najpierw jeden, potem drugi magazyn. Rozbudowano plac, poszerzono dział handlowy. Obecnie firma zatrudnia 11 osób. Ten szybki rozwój Marketu to zasługa całego zespołu firmy, wynik zaangażowania, inwencji, często nie liczenia czasu pracy i dużych ambicji. W Wyszogrodzie działamy zespołowo, interesuje nas nasza praca ale tez wspólne spotkania, coroczne imprezy integracyjne. Na nasze wyniki wpływ mają także nasi odbiorcy i dostawcy, za co serdecznie im dziękujemy. 

Nie myślimy tylko o sobie, ale mamy potrzebę dzielenia się z potrzebującymi. Uczestniczymy w akcjach charytatywnych, wspomagamy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, wspieramy też działania lokalnej społeczności na rzecz szeroko rozumianej kultury.

Na koniec pragniemy dodać, że zrobimy wszystko, aby KRECIK nadal rozwijał się dynamicznie, co powinno skutkować zadowoleniem naszych Klientów, satysfakcją pracowników z realizacji swoich ambicji i to nie tylko finansowych, dumą lokalnych władz, że maja firmę, która nie tylko płaci duże podatki, ale też tworzy miejsca pracy i zaopatruje lokalna społeczność.

 

Załoga Marketu KRECIK w Wyszogrodzie