Zapraszamy na obchody X – lecia Marketu Budowlanego KRECIK w Wyszogrodzie!

Firma Olatrans istnieje na rynku budowlanym już od 2005 roku. Właściciele firmy: Olga i Paweł Skibińscy myśląc o przyszłości i rozwoju firmy i chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów.postanowili powołać do istnienia pierwszy market budowlany.

Nie było w Wyszogrodzie sklepu, w którym można byłoby kupić prawie wszystko.Na początku w Markecie pracowało 5 osób, obecnie Market liczy 11- stu pracowników, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę.
Na potrzebę Klientów pomimo upływu 10 lat ciągle się rozwijamy, a Klienci są nasza inspiracją.W niedługim czasie natrafili na nieruchomość w Wyszogrodzie. Tak powstał pierwszy Market w Firmie. Chcąc uzyskać rozpoznawalność poprzez stworzenie własnej marki, zarejestrowano nazwę „Market Budowlany Krecik”. W tym roku mija właśnie 10 lat istnienia KRECIKa w Wyszogrodzie.

 

W tym miejscy pragniemy i mamy przyjemność już złożyć podziękowania przede wszystkim naszym Klientom, partnerom, jak również wszystkim pracownikom i przyjaciołom, rodzinie, którzy od początku byli z nami i uwierzyli w nasz wspólny sukces.

Z tej okazji i właśnie dla Was  wszystkich organizujemy X urodziny KRECIKA w Wyszogrodzie. 

Zapraszamy w sobotę 20 maja 2023 r., do siedziby KRECIKA w Wyszogrodzie na ul. Okólna 1a.

W tym dniu swój finał będzie miała nasza KRECIKowa Loteria.

Oto jej warunki: W dniach od 15 do 20 maja br zrób zakupy w naszym Markecie w Wyszogrodzie za min. 100 zł i przyjdź z paragonem na nasze stoisko w dniu 20 maja (od 9.00 do 14.00) podczas X Urodzin Marketu Budowlanego KRECIK w Wyszogrodzie. Okaż pracownikowi paragon, wypełnij kupon i odbierz upominek – niespodziankę.
Wśród pozostawionych kuponów rozlosujemy: 3 Nagrody główne oraz liczne nagrody dodatkowe. Losowanie nagród tuż po godz. 14.00

Regulamin Loterii do pobrania poniżej.

Dla naszych gości przewidzieliśmy ponadto liczne atrakcje:

– super promocje na wybrane produkty
– wata cukrowa, popcorn dla wszystkich Klientów
– kupony na dania z grilla dla Klientów Marketu
– drobne upominki
– atrakcje dla najmłodszych: animacje, malowanie twarzy, baloniki

Zapraszamy do biało-niebieskiego namiotu KRECIKa!