Już wkrótce nowa jakość w Bulkowie! Pierwsza stacja paliw pod Marką KRECIK.

Pierwsza stacja paliw pod Marką KRECIK.
W Bulkowie vis-a-vis Centrali Olatrans oraz Marketu Budowlanego KRECIK powstaje pierwsza w historii firmy KRECIK Stacja Paliw.

KRECIK Stacja Paliw to kolejny krok w rozwoju firmy Olatrans. Koncepcja wybudowania stacji pod własną marką to konsekwencja przemyślanej strategii rozwoju przedsiębiorstwa, śmiałej wizji i perspektywicznego myślenia o przyszłości, otoczeniu i naszych Klientach.

Na prawie 2 ha terenu powstaje nie tylko nowoczesna Stacja paliw ale kompleksowe miejsce obsługi podróżnych z doskonale zaopatrzonym sklepem w najpotrzebniejszy asortyment. Na stacji paliw KRECIK oprócz wspomnianego sklepu, części gastronomicznej (ze smacznymi hot-dogami), znajdzie się także przytulna kawiarnia serwująca doskonałe gorące napoje. Obok głównego budynku znajduje się funkcjonalna myjnia bezdotykowa oraz duży parking w tym dla pojazdów typu TIR. Kierowcy będą korzystać z ośmiu stanowisk tankowania z najwyższej jakości paliwem. Całość została gustownie zaprojektowana i wykonana z najwyższej jakości materiałów.

Dla wygody naszych klientów Stacja KRECIK czynna będzie 24 h/ na dobę.

KRECIK Stacja paliw – to dalsze umacnianie naszej pozycji na lokalnym rynku oraz ekspansji na Mazowszu i terenie całego kraju.

KRECIK Stacja paliw to miejsce, do którego będziecie chcieli wracać. 

Planowane otwarcie – druga połowa 2023 r.