Firma Olatrans

To rodzinna firma, która rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2005 roku. Historia, w której główną rolę odgrywa cement zaczęła się od zakupienia gruntu, na którym wybudowano sklep. 

Dwa lata później, w maju 2007 roku, oficjalnie otworzono pierwszą hurtownię w Bulkowie o powierzchni 80 m. kw., którą postanowiono systematycznie rozbudowywać. Powstawały pierwsze magazyny, położono kostkę brukową na całej nieruchomości, a także zamontowano 60-cio tonową wagę.

Właściciele firmy chcieli się nieustająco rozwijać i z czasem dorównać ościennym hurtowniom. W niedługim czasie natrafiono na nieruchomość w Wyszogrodzie. Tak powstał pierwszy Market w Firmie. Chcąc uzyskać rozpoznawalność poprzez stworzenie własnej marki, zarejestrowano nazwę „Market Budowlany Krecik”.

Kolejne lata to zakup nieruchomości w Gostyninie, która jest głównym placem przeładunkowym firmy w infrastrukturze PKP. W następnych latach powstał drugi market Krecik w miejscowości Bulkowo o powierzchni 1600 m. kw, który zarazem jest główną siedzibą Firmy. Teren znajduje się na powierzchni 15000 m. kw.

POTRZEBUJESZ PORADY?​

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE DORADZTWO !

TEL: 24 269-83-54

Firma Olatrans to przede wszystkim sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych. Każdego miesiąca Firma sprzedaje powyżej 800 tirów różnego rodzaju materiałów budowlanych, które są przewożone własnym transportem jak również za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Ludzie

Firma stawia przede wszystkim na zaufanych, sumiennych i wykwalifikowanych pracowników. Firma Olatrans zatrudnia około 50 osób, posiada własny tabor transportowo-spedycyjny i rozładunkowy.

Rozwijamy się

Firma planuje w kolejnych latach wybudować linię produkcyjną materiałów budowlanych i tworzyć kolejne markety pod marką „Market Budowlany Krecik”. Powstają także fundamenty pierwszej w pełni profesjonalnej stacji paliw Krecik. To kolejny krok w rozwoju firmy, umacniania jej na lokalnym rynku oraz ekspansji na Mazowszu i terenie całego kraju.