Nasi Partnerzy

Cement Ożarów S.A.
Spółka, znana wcześniej pod nazwą Cementownia „Ożarów, działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment cementów wysokiej jakości.
Od roku 1995 należy do międzynarodowego koncernu CRH plc z siedzibą główną w Irlandii.
Koncern ten znajduje się w czołówce największych producentów cementu i innych materiałów budowlanych na świecie. Obecnie Grupa CRH działa w 31 krajach, zatrudniając ponad 85 000 osób
w ok. 3 600 lokalizacjach i jest zorganizowana w sześciu segmentach biznesowych w Europie, Azji i obu Amerykach. Łączny przychód Grupy w 2017 roku wyniósł ponad 27 miliardy Euro.

LIDER SPRZEDAŻY WĘGLA. Firma Sobianek Sp. z o.o. z siedzibą główną w Parczewie istnieje na rynku od 1992 roku. To rodzinna firma oparta wyłącznie na polskim kapitale.
Poprzez systematyczny rozwój na przestrzeni lat, obecnie firma posiada pięć oddziałów w Polsce: Miączyn, Siemiatycze, Węgrów, Podedwórze i Rudno.
Firma Sobianek Sp. z o.o. jest członkiem Izby Gospodarczej Sprzedawców Polskiego Węgla oraz liderem wśród Autoryzowanych Sprzedawców: Polska Grupa Górnicza S.A., Węglokoks Kraj Sp. z o.o., Tauron Wydobycie S.A oraz Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.
Współpraca z największymi spółkami wydobywczymi w Polsce zapewnia dostęp do najlepszych złóż węgla, dzięki czemu oferuje klientom produkty najwyższej jakości!

 

Lider w krajowej produkcji cementu (Górażdże Cement) i jeden z największych w Polsce producentów betonu towarowego (Górażdże Beton) i kruszyw (Górażdże Kruszywa). Nasze produkty cechuje najwyższa jakość, stabilne parametry i szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach budownictwa.

Oferta obejmuje szeroki asortyment produktów, o bardzo wysokiej jakości i stabilnych parametrach.

Bloczki SIL-PRO produkowane w zakładzie w Godzikowicach k/Wrocławia zdobywają coraz to większą rzeszę zadowolonych Klientów.
Bloczki SIL-PRO dzięki wysokiej jakości wyrosły na lidera w branży producentów wyrobów silikatowych.

SIL-PRO Warszawa Sp. z o.o. to:
– najnowocześniejszy zakład produkcyjny w Polsce
– najnowsze maszyny i najnowocześniejsza technologia
– najwyższej klasy ekologiczny produkt, na który składają się naturalne surowce: woda, piasek i wapno
– jakość gwarantowana przez rygorystyczny system kontroli
– dogodna lokalizacja zakładu pod względem logistycznym.

Firma Climowool to europejska marka, która dostarcza swoim Klientom wysokiej jakości termoizolacje z mineralnej wełny szklanej. W Polsce zdobywa uznanie odbiorców za produkty
o najwyższych parametrach izolacyjnych.

Produkty Climwool do ocieplania i izolacji termicznej dachów, poddaszy i stropodachów, izolacji akustycznej ścianek działowych oraz ocieplania elewacji budynków posiadają jedne z najwyższych oporów cieplnych na rynku.

Marka EKOBRAN należy do Chemikals Sp. z o.o. (www.chemikals.pl) – największego i najnowocześniejszego terminala przeładunkowego na granicy polsko-rosyjskiej.
Wieloletnie obserwacje rynku ekogroszku w Polsce utwierdziły nas w przekonaniu, aby wprowadzić na rynek nową markę ekogroszku – EKOBRAN.
Surowcem do produkcji jest węgiel energetyczny pochodzący z Syberii. Po wydobyciu jest on poddawany obróbce płukania (płukanie w ciężkiej cieczy) pozbawiającej go zanieczyszczeń skalnych, będących częstą przyczyn awarii podajników i pieców retortowych. Dzięki temu również finalny produkt – EKOBRAN nie posiada zanieczyszczeń, szczególnie kamienia.

Firma Neotherm jest producentem najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych.
Obecni są na rynku od 2008 roku. Zajmują się produkcją płyt styropianowych do izolacji ścian,
dachów i podłóg.

Neotherm to firma w 100% z polskim kapitałem i i jeden z największych producentów styropianu
w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku, nowoczesnym zarządzaniu i produktach wysokiej jakości.

H+H Polska należy do duńskiej Grupy H+H, jednego z wiodących producentów i dostawców elementów ściennych z betonu komórkowego i silikatów w Europie. Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku i konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję, dostarczając kompletną gamę produktów z betonu komórkowego i silikatów. Grupa Kapitałowa H+H Polska, mając na celu najwyższe standardy obsługi Klienta, cały czas rozwija się i inwestuje w linie technologiczne, dbając
o bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakości produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

Wienerberger. Jest częścią Wienerberger AG – wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Od energooszczędnych domów, przez bezpieczne systemy kanalizacyjne i estetykę publicznych przestrzeni – wiedza i doświadczenie są widoczne we wszystkich obszarach życia. Jako globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych produkuje wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych
a także ceramiczne i betonowe bruki.
Dzięki zrównoważonym i innowacyjnym produktom tworzy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Wspólnie z naszymi Klientami : architektami i projektantami, wykonawcami, dekarzami czy instalatorami opracowuje inteligentne rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury jutra. Działaniom firmy przyświeca jasno sprecyzowany cel celem – tworzenie wartości na przyszłość i poprawianie jakości życia ludzi.

Solbet to lider i największy producent betonu komórkowego w Polsce – aż 1/3 produkowanego w kraju autoklawizowanego betonu komórkowego pochodzi z fabryk SOLBET. Obecne możliwości produkcyjne wszystkich zakładów Solbet sięgają ponad 2,5 miliona metrów sześciennych bloczków i innych wyrobów z betonu komórkowego na rok.
Największy zakład zlokalizowany w Solcu Kujawskim jest europejskim rekordzistą w dobowej produkcji betonu komórkowego – codziennie fabryka dostarcza 2500 m3 swoich wyrobów na rynek.
Tak ogromna skala produkcji to efekt blisko 70 lat pracy firmy oraz nieustanny rozwój i udoskonalanie wyrobów.

Czołowy polski producent styropianów stosowanych do termomodernizacji i energooszczędnego budownictwa. STB KONCEPT – producent wysokiej jakości nowoczesnych materiałów termoizolacyjnych oraz specjalistycznych systemów termoizolacji dachów płaskich i fasad.
Na rynku usług budowlano-inwestycyjnych działa już od 1991 roku co pozwala na ciągłe udoskonalanie linii produkcyjnej. Płyty styropianowe EPS testują osobiście, gdyż zajmują się generalnym wykonawstwem projektów, które realizują przy współpracy ze spółką STB BUDOWNICTWO.
Wspólnie z partnerami przeprowadzili wiele projektów. Działania firmy opierają się nie tylko na fachowej wiedzy, ale także na wsłuchaniu się w potrzeby Klientów. Wysoka responsywność (aktywność i działanie) na oczekiwania zleceniodawców przynosi wymierne korzyści. W minionych latach spółka STB KONCEPT zwiększyła obroty o 460%.

Swisspor – Wymagania stawiane materiałom budowlanym są coraz wyższe. Produkty muszą jednocześnie odpowiadać wymogom ekologicznym oraz spełniać wymagania klientów.
Przewagą swisspor Polska na rynku materiałów budowlanych jest możliwość zaoferowania równocześnie materiałów do hydro i termoizolacji, ponieważ najnowocześniejsza izolacja budynku wymaga, żeby materiały do izolacji były najwyższej jakości od piwnic przez fasadę aż do dachu. Materiały izolacyjne oraz materiały uszczelniające zoptymalizowane pod względem energetycznym pomagają uzyskać znaczne oszczędności energii.
Tam gdzie jest dużo swobody działania, muszą być także wyznaczone wyraźne granice.
Struktury w swisspor Polska są stałe i sztywno zorganizowane. Nasi klienci oczekują nienagannych rozwiązań, które zawsze staramy się im dawać. Jeśli właściwe produkty zostaną dostarczone we właściwym czasie we wskazane miejsce, wówczas nasi klienci mogą wydajnie i zyskownie pracować. Wychodzimy z założenia, że zadowolenie naszych klientów jest miarą naszej pracy.

Napędzamy postęp… najwyższe domy… najbardziej wytrzymałe mury… najdłuższe mosty…

Firma wspiera kluczowe sektory przemysłu w dynamicznym rozwoju.
Napędza je do działania. Jest liderem na rynku krajowym w wydobyciu kamienia wapiennego
i w produkcji wapna. Produkty Trzuskawica wykorzystywane są w projektach budowlanych, ochronie środowiska, rolnictwie, przemyśle oraz drogownictwie.

Wapno BIELIK – wybierz sprawdzony produkt

BIELIK to jeden z najlepiej rozpoznawalnych produktów w branży budowlanej. Wykonywane jest w precyzyjnie przeprowadzanych procesach, bez zastosowania jakichkolwiek szkodliwych dodatków.
Wapno hydratyzowane TRZUSKAWICA spełnia wszystkie cechy nowoczesnego i ekologicznego materiału, dzięki czemu jest wybierane przez wykonawców.

Produkty Trzuskawica wykorzystywane są w projektach budowlanych, ochronie środowiska, rolnictwie, przemyśle oraz drogownictwie.

 

Cementownia Warta jest liczącym się producentem cementu na rynku polskim.
 

Cementownia oferuje cementy spełniające wysokie wymagania polskich i europejskich norm, dopuszczone do stosowania w specjalistycznych sektorach budownictwa lądowego, morskiego, górniczego i ekologicznego.

Właścicielem cementowni jest niemiecka spółka POLEN ZEMENT BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT mbH Z Dortmundu. Cementownia zlokalizowana jest w Trębaczewie k/ Działoszyna w województwie łódzkim na skraju Jury Krakowsko-Wieluńskiej. Zakres działalności Cementowni Warta obejmuje procesy związane z produkcją klinkieru portlandzkiego, wytwarzania cementu oraz z kompleksową obsługę Klientów.

Xella Polska sp. z o.o. jest liderem energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Producent markowych wyrobów z betonu komórkowego Ytong, bloków wapienno-piaskowych Silka oraz mineralnych płyt izolacyjnych Multipor. System Ytong Silka Multipor pozwala wybudować ciepły
i energooszczędny dom od piwnicy aż po dach.

Ytong i Silka to innowacyjne systemy budowlane o wysokich parametrach cieplnych
i wytrzymałościowych, które pozwalają szybko i sprawnie wznosić budynki o różnym przeznaczeniu: od domów jedno – i wielorodzinnych, po wielkoskalowe obiekty przemysłowe i komercyjne.