KRECIKowa ekipa na X Dniach Bulkowa!

W dniach 3-5 czerwca 2022 r. odbyły się X Dni Bulkowa oraz XVIII Festyn Rodzinny Stowarzyszenia „Nasza Przyszłość”. W trakcie wydarzenia realizowane były różne formy aktywności, promowanie zdrowego stylu życia, koncerty gwiazd muzyki tanecznej oraz lokalnych artystów. Dla dzieci postawione zostało wesołe miasteczko z wieloma atrakcjami. Jak co roku nie zabrakło wspaniałej zabawy i dobrego humoru. Na stoiskach Koła Gospodyń Wiejskich można było zjeść swojskie jadło i spróbować różnorodnych ciast. Stowarzyszenie „Nasza Przyszłość” zrealizowało szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Kulminacją Dni Bulkowa, zwłaszcza dla naszej firmy, był dzień trzeci. Przed południem uruchomiliśmy nasze KRECIKowe stoisko. Oprócz prezentacji naszej bardzo dobrej i szerokiej oferty produktowej przygotowaliśmy wiele atrakcji, głównie z myślą o najmłodszych uczestnikach, więc nie mogło zabraknąć chociażby darmowej kolorowej waty cukrowej oraz popcornu! Wszyscy mogli liczyć na drobne KRECIKowe upominki. O świetne humory dzieci zadbali nasi pracownicy oraz animatorki malując twarze i tworząc przeróżne kompozycje z balonów.

W trakcie całego festynu nasi Klienci, którzy w dniach od 1 do 4 czerwca zrobili zakupy w naszych Marketach (w Bulkowie lub Wyszogrodzie) za min. 100 zł, a w niedzielę wypełnili kupon na naszym stoisku, wzięli udział w losowaniu oryginalnego roweru miejskiego Dallas oraz nagród dodatkowych: leżaków KRECIKa. Losowanie finałowe loterii wyłoniło szczęśliwych zwycięzców. Serdecznie gratulujemy! Market KRECIK był jednym z oficjalnych sponsorów X Dni Bulkowa.