Firma Olatrans

to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w styczniu 2005 roku. Firma powstała w domu. Zatrudniono pierwszego  kierowcę, zakupiono pierwszy samochód ciężarowy. I tak rozpoczęła się historia z cementem w sprzedaży hurtowej. Następnie został zakupiony grunt i w pierwszej kolejności wybudowano sklep.

W maju 2007 roku oficjalnie otworzono pierwszą hurtownię w Bulkowie. Tak naprawdę był to mały sklep – 80 m. kw. Powierzchni, który postanowiono rozbudowywać. Powstawały pierwsze magazyny, położono kostkę brukową na całej nieruchomości, zamontowaliśmy 60-cio tonową wagę.

Właściciele firmy mieli ogromne ambicje i chcieli się rozwijać, nie stać w miejscu, dorównać ościennym hurtowniom. W niedługim czasie trafiono na nieruchomość w Wyszogrodzie. Cała opuszczona zarośnięta drzewami i krzewami. Tak powstał pierwszy Market w Firmie. Chcąc uzyskać rozpoznawalność poprzez stworzenie własnej marki, zarejestrowano markę „Market Budowlany Krecik”.

Kolejne lata to zakup nieruchomość w Gostyninie, która jest głównym placem przeładunkowym PKP. W następnych latach powstał drugi market Krecik w miejscowości Bulkowo o powierzchni 1600 m. kw, który zarazem jest główną siedzibą FIRMY. Teren znajduje się na powierzchni 15000 m. kw.

POTRZEBUJESZ PORADY?​

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE DORADZTWO !

TEL: 24 269-83-54

siedziba

Firma Olatrans to nie tylko sprzedaż detaliczna w marketach ale nadal przede wszystkim sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych. Każdego miesiąca Firma sprzedaje powyżej 800 tirów różnego rodzaju materiałów budowlanych, które są przewożone własnym transportem jak również za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Ludzie

Firma Olatrans to nie tylko właściciele.

Firma stawia przede wszystkim na zaufanych, sumiennych i wykwalifikowanych ludzi, którzy są sumiennie wynagradzani i czują się jak w własnej firmie. Firma Olatrans zatrudnia około 50 osób, posiada własny tabor transportowo-spedycyjny i rozładunkowy.

Rozwijamy się

Firma planuje w kolejnych latach wybudować linię produkcyjną materiałów budowlanych i tworzyć kolejne markety pod marką „Market Budowlany Krecik”. Powstają także fundamenty pierwszej w pełni profesjonalnej stacji paliw po marką Krecik. To kolejny krok w rozwoju firmy, umacniania jej na lokalnym rynku oraz ekspansji na Mazowszu i terenie całego kraju.