O nas


P.P.H.U. OLATRANS to nowoczesna, doskonale zaopatrzona hurtownia budowlana. Nasza firma istnieje od 2005 roku i od samego początku funkcjonowania stawiamy na partnerstwo z firmami sektora budowlanego starając się zaspokoić ich potrzeby i oczekiwania przy jednoczesnym zapewnieniu im indywidualnych warunków współpracy.

Ponad piętnastoletnie doświadczenie, oraz odpowiednie zaplecze techniczne i merytoryczne pozwala nam zaopatrywać naszych klientów w sprawdzone profesjonalne materiały budowlane, systemy dociepleń, chemię budowlaną oraz narzędzia niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających inwestycji .

Dla klientów indywidualnych chcących skorzystać z naszych usług oddaliśmy do dyspozycji dwa stacjonarne markety budowlane – Krecik w których każdy klient może zapoznać się z szeroką gamą produktów oraz skorzystać z fachowego doradztwa. Lokalizacja sklepów:
  • Bulkowo – Bulkowo- Kolonia 18A
  • Wyszogród – ul. Okólna 1
Zapraszamy również do odwiedzenia naszego internetowego Marketu Budowlanego KRECIK pod adresem http://krecikwyszogrod.pl/
Zapraszamy

Market budowlany KRECIK

Bulkowo- Kolonia 18A, 09-454 Bulkowo
tel.: 24 269 83 54 kom.: 603 494 267

Ul. Okólna 1A, 09-450 Wyszogród
tel.: 24 235 63 79 kom.: 661 740 221


Atrakcyjne ceny

Gwarantujemy atrakcyjne ceny za produkty z najwyższej półki.

Fachowe doradztwo

Nasi handlowcy służą pomocą i radą w doborze odpowiednich materiałów budowlanych.

Szeroki asortyment

W sprzedaży posiadamy szeroką gamę materiałów budowlanych, produktów wykończeniowych, narzędzi i akcesoriów budowlanych.

Kompleksowa obsługa

Na każdym etapie zamówienia świadczymy pomoc dla naszych klientów, dzielimy się bogatym doświadczeniem i oferujemy towar sprawdzonej jakości

Czołowi producenci

Oferujemy towary czołowych producentów którzy produkują zarówno tradycyjne jak i nowoczesne materiały budowlane o bardzo wysokiej jakości.

Transport

 Materiały dowozimy własnymi specjalistycznymi samochodami ciężarowymi i dostawczymi. Własna flota samochodów w HDS gwarantuje sprawną obsługę dostaw z naszych magazynów

Skontaktuj się z nami

Adres

P.P.H.U. OLATRANS OLGA SKIBIŃSKA

09-454 Bulkowo, Bulkowo-kolonia 18A

Adres e-mail
Nr telefonu